Zaterdag 18 oktober werd de jaarlijkse vrijwilligersdag georganiseerd. Een jaarlijks terugkerende aktiviteit om alle vrijwilligers van de vereniging in het zonnetje te zetten.
De organisatie van de dag lag in handen van Karin van Zon en Chris Rombouts, die er samen voor hebben gezorgd dat het een zeer geslaagde dag is geworden.
Na ontvangst met koffie en vlaai werd er met een hele ludieke spelvorm eerst gespeeld op de kleine baan. Al dobbelend werd er bepaald met welke club de hole gespeeld zou worden. Putten met de driver, afslaan met de putter, alles was mogelijk.
Na de kleine baan hadden de dames van de horeca ervoor gezorgd dat er een heerlijke lunch klaar stond. Een uurtje later werden er nog 9 holes van de grote baan gespeeld . Na terugkomst in het clubhuis werd er nog gezellig nagepraat onder het genot van een drankje en een hapje, en was er nog een prijsuitreiking waarbij iedereen in de prijzen viel.
Dank aan de organisatie voor deze leuke dag.
Wil jij volgend jaar ook meedoen aan deze leuke dag, geef je dan op als vrijwilliger.
Informeer eens waar jij eventueel een steentje bij kan dragen.


